Lektura diabetyka

 

Program ACTIVEDIABET to realizowany przez Michała Jelińskiego, Mistrza Świata i Mistrza Olimpijskiego we współpracy z Towarzystwem Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą. ACTIVEDIABET to program skierowany do osób z cukrzycą wspierający ich w aktywności fizycznej.

Michał Jeliński o programie ACTIVEDIABET:

Na bazie swoich doświadczeń w równoczesnym wyczynowym uprawianiu sportu i starań o skuteczne wyrównywanie cukrzycy chcę pokazać, że życie bez ograniczeń i realizowanie swoich marzeń jest możliwe przez każdego. Chcę podzielić się wiedzą, zachęcać, ale i pomagać innym aktywnym diabetykom. Program ACTIVEDIABET jest efektem mojej współpracy z Towarzystwem Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą.

Chcemy oczywiście wspierać Was na różnym poziomie zaawansowania, zarówno tych których dopiero zachęcamy do wysiłku fizycznego w insulinoterapii jak i zawodników oraz sportowców wyczynowych.

Przy merytorycznym wsparciu i patronacie n.in. Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, pomocy diabetologów, trenerów, instytucji oraz oczywiście zaangażowaniu sponsorów nasze starania skierowane będą na organizacyjne i materialne wsparcie aktywnych diabetyków.

Aby dołączyć do Programu ACTIVEDIABET wypełnij ankietę i prześlij ją do Biura Towarzystwa z dopiskiem:

"Program ACTIVEDIABET"  lub mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub  jelińTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Orzeczenie o niepełnosprawności